Kodėl rinktis mus

 

Darbus atliekame PROFESIONALIAI

Mūsų komandos nariai – patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai. Specializuojamės siauroje griovimo ir demontavimo srityje, todėl puikiai išmanome visas darbo subtilybes.

Rūpinamės aukšta KOKYBE

Dirbame rankomis naudodami modernius įrankius, stambios technikos nenaudojame. Tai užtikrina atliekamų darbų tikslumą ir aukštą kokybę.

SAUGUMAS svarbiausia

Ypatingą dėmesį skiriame nelaimingų atsitikimų prevencijai. Griežtai laikomės darbų saugos taisyklių ir užtikriname darbininkų ir pašalinių asmenų bei turto saugumą.

Esame PATIKIMI

Ir Jūs, ir mes esame girdėję istorijų, kaip darbininkai, pradėję darbus, tiesiog pradingsta. Su mumis Jums to patirti neteks. Mes griežtai laikomės susitarimų, darbus atliekame sąžiningai ir laiku.

OPERATYVUMAS privalomas

Jūs norite greitai. Mes taip pat norime greitai. Todėl visus darbus atliekame operatyviai.

Darbo vieta turi likti ŠVARI

Jums nereikės bristi per betono ir tinko nuolaužas. Baigę darbus, visada sutvarkome aplinką. Po griovimo darbų išvežame statybinį laužą, išvalome teritoriją.

Malonus BENDRAVIMAS

Mūsų komandoje dirba tik motyvuoti, savo darbą mylintis darbininkai. Todėl maloniai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Sulaukėme PRIPAŽINIMO

Nemažai klientų ateina išgirdę draugų ar pažįstamų rekomendacijas. Tai mums – didžiausias įvertinimas. Apie mus teigiamai atsiliepia ir statybos ekspertai.