Apie mus

Griauname.lt komanda atlieka visus griovimo ir demontavimo darbus: pjaustome betoną, griauname pastatus ir vidines konstrukcijas, demontuojame, atliekame kitus susijusius darbus.

Nuoširdžiai mylime savo darbą ir tai puikiai žino mūsų klientai. Todėl, nors veiklą vykdome dar tik kelerius metus, savo atsakingu ir kruopščiu darbu jau spėjome užsitikrinti klientų pasitikėjimą. Mus rekomenduoja ir statybų ekspertai.

 

Sąžiningumas, profesionalumas ir komandinė dvasia

Esame jaunatviškas ir veržlus kolektyvas. Augant klientų pasitikėjimui, daugėja ir užsakymų, todėl mūsų gretos nuolat auga. Šiuo metu mūsų komandą sudaro beveik dvidešimt šaunių ir savo darbą išmanančių vyrų.

Darbus visada atliekame sąžiningai, kokybiškai ir laiku. Nuolat domimės naujovėmis, todėl ir teikdami paslaugas taikome šiuolaikines technologijas. Svarbiausias mūsų darbo principas – profesionalumas. Naudojame tik profesionalius įrankius, leidžiančius darbą atlikti greitai ir tvarkingai.

Griovimas – pavojinga veikla. Mums labai svarbus Jūsų ir mūsų saugumas, todėl visada laikomės griežtų saugumo reikalavimų nuo pat darbų pradžios iki pabaigos.

 

Darbus atliekame visoje Lietuvoje

Mūsų būstinė yra Vilniuje, tačiau atstumas mums – ne kliūtis. Mielai imamės užsakymų ir kituose Lietuvos miestuose ar kaimo vietovėse.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.